Hakkımızda

Plasmat Hakkımızda

Plasmat Basım Kartela Tanıtım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak 1997’de kurulan firmamız, üretim ve hizmette kurumsal kimliğini koruyarak tutarlı ve hızlı adımlarla sektöründe öncü konuma gelmiştir.

Kaliteli ürün ve projeleri düşük maliyet ile rekabetçi pazara sunmanın, lider firma olabilmek için son derece önemli olduğunun bilincindeyiz.

Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda; ürün ve hizmetleri iyileştirmek, geliştirmek, çeşitlendirmek, katma değer yaratmak ve memnuniyet sağlamak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

Firmamıza duyulan güven; dürüstlük, verimlilik, kalite, ekonomik fiyat, satış sonrası ürün takibi ve müşterilerimize duyduğumuz saygının bir sonucudur.

Kısa soluklu, kısa vadeli ticaret mantığından uzak bugünü ve yarını aynı anda yorumlayarak bütünleştiren çalışmalarımızla daha modern daha yenilikçi hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

2.000 m2’lik alanda 300.000 adet/ay kartela başlık ve 20.000 adet/ay kitap kartela kapasitesi ile üretim yapan firmamız, yurt içinde 650 marka ve yurt dışında 30 ülkeye hizmet vermektedir. Bu denli geniş çapta üretimimizi ileri teknoloji makinelerle sağlamakla ve hataları minimize ederek ürünleri müşterilerle buluşturmaktayız.